Imprezy fotograficzne

PLENER FOTOGRAFICZNY NR 2/2015

Fotografujemy: Goczałkowice - Ogrody Kapias

Tematyczne zakątki ogrodów, nawiązywanie do różnorodnych stylów, pieczołowicie wykonane opisy roślin, powodują, że Ogrody Kapias, to idealna perspektywa na plener. Niezwykły charakter i klimat tego miejsca z całą pewnością pozwoli mam na obfite żniwo fotograficzne. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym plenerze organizowanym przez Komisję Fotografii Krajoznawczej przy oddziale PTTK w Chorzowie. Plener rozpoczyna się o godz. 10.00 od spotkania na parkingu w Goczałkowicach ul. Zimowa 24. Tradycyjnie podzielimy się na mniejsze grupy i ruszymy w teren. Już teraz zapraszamy wszystkich uczestników pleneru na spotkanie Komisji Fotografii Krajoznawczej w dniu 3 czerwca 2015 o godz. 17.00 w siedzibie Oddziału PTTK ul. Floriańska 42/1, gdzie będzie możliwość pokazania swoich najlepszych prac z tej imprezy.
Termin: 24 maja 2015r. (niedziela)
Kategoria wiekowa: bez ograniczeń - osoby nieletnie pod opieką dorosłych
Koszt uczestnictwa: udział w plenerze jest bezpłatny, obowiązkowe ubezpieczenie w wysokości około 2 zł, do opłacenia w Oddziale PTTK. Dojazd i ewentualne bilety wstępu we własnym zakresie.
Chorzów ul. Floriańska 42/1 tel. 32 771 99 74
Dodatkowe informacje: w biurze lub tel. kom. 662 369 364

PLENER FOTOGRAFICZNY NR 1/2015

Fotografujemy: Wielowieś

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kolejnym plenerze fotograficznym organizowanym przez Komisję Fotografii Krajoznawczej przy oddziale PTTK w Chorzowie. Plener organizujemy na takich samych zasadach jak poprzednie. Plenery te mają na celu popularyzowanie świadomego fotografowania w trakcie imprez krajoznawczych. Na plenerach obecni są instruktorzy fotografii krajoznawczej służący fachową radą. Wielowieś to miejscowość w województwie śląskim, w powiecie gliwickim. Znajdziemy tu wiele tematów do sfotografowania. Plener rozpoczyna się o godz. 9.00 od spotkania na parkingu przed Urzędem Gminy Wielowieś ul. Główna 1. Tradycyjnie podzielimy się na mniejsze grupy i ruszymy w teren. Już teraz zapraszamy wszystkich uczestników pleneru na spotkanie Komisji Fotografii Krajoznawczej w dniu 7 maja o godz. 17.00 w siedzibie Oddziału PTTK ul. Floriańska 42/1, gdzie będzie możliwość pokazania swoich najlepszych prac z tej imprezy. Termin: 26 kwietnia 2015r. (niedziela)
Czas trwania: według potrzeb i uznania od godziny 9.00
Kategoria wiekowa: bez ograniczeń - osoby nieletnie pod opieką dorosłych.
Chorzów ul. Floriańska 42/1 tel. 32 771 99 74
Dodatkowe informacje: w biurze lub tel. kom. 662 369 364

PLENER FOTOGRAFICZNY NR 4/2014

Fotografujemy: Podlesice

Podlesice to miejscowość w gminie Kroczyce na terenie wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Znajduje się tu wiele urokliwych miejsc, na czele z Górą Zborów – pięknym rezerwatem przyrody. Jak zawsze, zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tej ciekawej imprezie. Plener rozpoczyna się o godz. 9.00 od spotkania przy głównej drodze Podlesic, przy czerwonym szlaku. Na plenerze obecni będą instruktorzy fotografii krajoznawczej służący fachową radą. Tradycyjnie podzielimy się na mniejsze grupy i ruszymy w teren. Już teraz zapraszamy wszystkich uczestników pleneru na spotkanie Komisji Fotografii Krajoznawczej w dniu 6 listopada o godz. 17.00 w siedzibie Oddziału PTTK ul. Floriańska 42/1, gdzie będzie możliwość pokazania swoich najlepszych prac z tej imprezy.
Termin: 19 października 2014r. (niedziela)
Kategoria wiekowa: bez ograniczeń - osoby nieletnie pod opieką dorosłych
Koszt uczestnictwa: udział w plenerze jest bezpłatny, dojazd, bilety wstępu i ubezpieczenie we własnym zakresie
Zapisy: PTTK Oddział Chorzów Chorzowskie Centrum Informacji i Turystyki
Chorzów ul. Floriańska 42/1 tel. 32 771 99 74. Dodatkowe informacje: w biurze lub tel. kom 662 369 364

PLENER FOTOGRAFICZNY NR 3/2014

Fotografujemy: Rudy Raciborskie

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kolejnym plenerze fotograficznym organizowanym przez Komisję Fotografii Krajoznawczej przy oddziale PTTK w Chorzowie. Plener organizowany jest na takich samych zasadach jak poprzednie. W Rudach Raciborskich jest mnóstwo ciekawych rzeczy do fotografowania, między innymi: pocysterski zespół klasztorno-pałacowy, park krajobrazowy "Cysterskie Kompozycje", zabytkowa stacja kolei wąskotorowej i wiele innych. Plener rozpoczyna się o godz. 9.00 od spotkania na parkingu przed wejściem do Bazyliki. Na miejscu zbiórki nastąpi podział na mniejsze grupy, po czym ruszymy w teren. Na spotkaniu Komisji Fotografii Krajoznawczej w dniu 2 października o godz. 17.00 w siedzibie Oddziału PTTK ul. Floriańska 42/1, będzie możliwość pokazania i omówienia swoich prac, Serdecznie zapraszamy!
Termin: 21 września 2014r. (niedziela)