Imprezy fotograficzne

PLENER FOTOGRAFICZNY NR 4/2018

Fotografujemy: Paprocany

Paprocany są dzielnicą Tychów, to piękne zielone tereny tuż za miastem, a właściwie wśród nowych osiedli domków i niskich bloków. Rozlewa się tutaj ogromne Jezioro Paprocańskie. Na jeziorze jest sporo drewnianych pomostów, mostków, mosteczków i tarasów wysuniętych daleko w wodę. Przy jeziorze powstała piaszczysta plaża, a zbiornik otacza wspaniale zagospodarowany park.
Plener rozpoczyna się o godz. 9.00 od spotkania przed Hotelem Piramida ulica Sikorskiego 100
Termin: Niedziela 14 października 2018r.
Czas trwania: według potrzeb od godziny 9.00
Kategoria wiekowa: bez ograniczeń - osoby nieletnie pod opieką dorosłych
Koszt uczestnictwa: bezpłatny, jedynie obowiązkowe jest ubezpieczenie do opłacenia w Oddziale PTTK. Dojazd na miejsce zbiórki w własnym zakresie.
Sprzęt fotograficzny: własny uczestnika
Zapisy: PTTK Oddział Chorzów, Chorzowskie Centrum Informacji i Turystyki Chorzów ul. Floriańska 42/1 tel. 32 771 99 74
Dodatkowe informacje: w biurze lub tel. kom. 662 369 364
Wszystkich uczestników pleneru zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 18 października 2018 roku o godzinie 17.00 w siedzibie Oddziału PTTK ul. Floriańska 42/1, gdzie będzie możliwość pokazania swoich najlepszych prac z tej imprezy.

PLENER FOTOGRAFICZNY NR 3/2018

Fotografujemy: Gliwice

Gliwice, to miasto z prawami powiatu w aglomeracji śląskiej. Rynek to centralny punkt gliwickiej Starówki, prezentującej do dziś średniowieczny układ zabudowy. Głównym obiektem jest Ratusz. Wokół można podziwiać kolorowe kamienice z podcieniami, powstałe między XV i XVII w. Charakterystycznym punktem na Rynku jest fontanna z rzeźbą Neptuna autorstwa Johannesa Nietschego.
Plener rozpoczyna się o godz. 9.00 od spotkania na rynku przy fontannie z Neptunem
Termin: Niedziela 23 września 2018r.
Czas trwania: według potrzeb od godziny 9.00
Kategoria wiekowa: bez ograniczeń - osoby nieletnie pod opieką dorosłych
Sprzęt fotograficzny: własny uczestnika
Dodatkowe informacje: w biurze lub tel. kom. 662 369 364
Wszystkich uczestników pleneru zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 4 października 2018 roku o godzinie 17.00 w siedzibie Oddziału PTTK ul. Floriańska 42/1, gdzie będzie możliwość pokazania swoich najlepszych prac z tej imprezy.

PLENER FOTOGRAFICZNY NR 2/2018

Fotografujemy: Pszczynę

Pszczyna to historyczne, malownicze miasteczko położone w Kotlinie Oświęcimskiej. Każdy fotograf znajdzie tu dla siebie coś ciekawego. Do głównych atrakcji Pszczyny należy rynek oraz zamek, który wraz z zabytkowym parkiem krajobrazowym o powierzchni 156 ha, tworzy przepiękny zespół pałacowo-parkowy.
Plener rozpoczyna się o godz. 9.00 od spotkania na rynku przy ławeczce księżnej.
Termin: Niedziela 20 maja 2018r.

Czas trwania: według potrzeb od godziny 9.00
Kategoria wiekowa: bez ograniczeń - osoby nieletnie pod opieką dorosłych
Koszt uczestnictwa: bezpłatny, jedynie obowiązkowe jest ubezpieczenie do opłacenia w Oddziale PTTK. Dojazd na miejsce zbiórki i bilet wstępu do zamku w własnym zakresie.
Sprzęt fotograficzny: własny uczestnika
Zapisy: PTTK Oddział Chorzów, Chorzowskie Centrum Informacji i Turystyki Chorzów ul. Floriańska 42/1 tel. 32 771 99 74
Dodatkowe informacje: w biurze lub tel. kom. 662 369 364

Wszystkich uczestników pleneru zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 7 czerwca 2018 roku o godzinie 17.00 w siedzibie Oddziału PTTK ul. Floriańska 42/1, gdzie będzie możliwość pokazania swoich najlepszych prac z tej imprezy.

PLENER FOTOGRAFICZNY NR 1/2018

Fotografujemy: Smoleń

W Smoleniu położonym w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, na szczycie wzgórza porośniętego lasem, które stanowi rezerwat przyrody znajdują się ruiny średniowiecznego, gotyckiego zamku Pileckich. Okolice zamku Pilcza, jak i sama budowla to piękne miejsce na plener fotograficzny. Nieco na południe rozciąga się malownicza Dolina Wodącej, gdzie na długości 3 kilometrów spotkamy ciekawe jaskinie i ostańce.
Plener rozpoczyna się o godz. 9.00 od spotkania na parkingu pod zamkiem.
Termin: Niedziela 22 kwietnia 2018r.

Czas trwania: według potrzeb od godziny 9.00
Kategoria wiekowa: bez ograniczeń - osoby nieletnie pod opieką dorosłych
Koszt uczestnictwa: bezpłatny, jedynie obowiązkowe jest ubezpieczenie do opłacenia w Oddziale PTTK. Dojazd na miejsce zbiórki, bilet wstępu na zamek w własnym zakresie.
Sprzęt fotograficzny: własny uczestnika
Dodatkowe informacje: w biurze lub tel. kom. 662 369 364
Wszystkich uczestników pleneru już teraz zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 7 maja 2018 roku o godzinie 17.00 w siedzibie Oddziału PTTK ul. Floriańska 42/1, gdzie będzie możliwość pokazania swoich najlepszych prac z tej imprezy.