Spotkania

17 grudnia, członkowie chorzowskiej Komisji Fotografii Krajoznawczej spotkali się po raz ostatni w 2019 roku. Spotkanie to miało specyficzny charakter - był to nasz tradycyjny wieczór wigilijny, podczas którego podsumowaliśmy dorobek w mijającym roku i snuliśmy plany na rok następny. W drugiej części spotkania, toczące się dyskusje dotyczyły nie tylko fotografii. Były wspomnienia, opowieści i życzenia świąteczne.

Zobacz zdjęcia

Ostatnie tegoroczne spotkanie członków chorzowskiej KFK odbyło się 18 grudnia 2018. Był to nasz wieczór wigilijny i jednocześnie okazja do podsumowania naszych dokonań i układania planów na rok następny. Zdjęcia wykonał nasz kolega Jasiu Mieńciuk, do obejrzenia, których serdecznie zapraszamy.

Zobacz zdjęcia

I znów minął rok, więc czas na podsumowanie i plany na rok następny. Spotkanie wigilijne członków naszej KFK odbyło się 19 grudnia 2017r. Tradycyjnie już, złożyliśmy sobie opłatkowe życzenia, do których dołączyli się członkowie chorzowskiego Zarządu Oddziału PTTK, był poczęstunek oraz toast i dyskusje na tematy fotograficzne. Wieczór upłynął w miłej i serdecznej atmosferze.

Zobacz zdjęcia

Tegoroczne spotkanie wigilijne członków KFK odbyło się 15 grudnia 2016r. Na tym spotkaniu podsumowaliśmy nasz dorobek w mijającym roku i snuliśmy plany na rok następny. W drugiej części spotkania, toczące się dyskusje dotyczyły nie tylko fotografii. Nie obyło się oczywiście bez opłatka i życzeń świątecznych.