Spotkania

Tegoroczne spotkanie wigilijne członków KFK odbyło się 15 grudnia 2016r. Na tym spotkaniu podsumowaliśmy nasz dorobek w mijającym roku i snuliśmy plany na rok następny. W drugiej części spotkania, toczące się dyskusje dotyczyły nie tylko fotografii. Nie obyło się oczywiście bez opłatka i życzeń świątecznych.

Zobacz zdjęcia

19 marca 2016r w Chorzowskim Centrum Kultury odbyło się spotkanie, anonsowane już na stronie głównej naszej internetowej galerii. W ramach tej uroczystości Przewodniczący KFK Mirosław Majewski, otrzymał Złotą Honorową Odznakę PTTK, a czterech kolegów otrzymało podziękowanie za pracę społeczną w PTTK. Z przykrością muszę stwierdzić, że KFK mimo włożenia wielu wysiłków w całe to przedsięwzięcie, nie została dostatecznie doceniona. Nie licząc pokazu zabytkowego sprzętu fotograficznego, okolicznościowej wystawy i obsługi fotograficznej całej imprezy, na szczególną uwagę zasługiwał przecież fakt opracowania i wydania w postaci książki, trzydziestoletniej historii chorzowskiej KFK. Kolega Adam Pucia poświęcił temu opracowaniu wiele swojego prywatnego czasu i wypadało przynajmniej wspomnieć o tym fakcie, jak również o naszym jubileuszu. W słownym przekazie na tej imprezie, w zasadzie prawie całkowicie zmarginalizowano nasze trzydziestoletnie dokonania.
Czesław Polański.

Zobacz nasz udział w imprezie

Ostatnie tegoroczne spotkanie członków KFK odbyło się 18 grudnia 2015. Nasze przedświąteczne spotkania mają jak zwykle dwojaki charakter. Przede wszystkim, jest to nasz wieczór wigilijny, ale również okazja do podsumowania naszych dokonań i układania planów na rok następny. Zdjęcia wykonał nasz kolega Krzysiu Wieczorek, do obejrzenia których serdecznie zapraszamy.

Zobacz zdjęcia

W tym roku spotkanie wigilijne odbyło się 18 grudnia 2014r. Jak zwykle podsumowaliśmy nasz dorobek i snuliśmy plany na 2015 rok. Nie obyło się oczywiście bez opłatka i życzeń świątecznych.

Zobacz zdjęcia

19 grudnia 2013 członkowie chorzowskiej Komisji Fotografii Krajoznawczej spotkali się po raz ostatni w tym roku. Spotkanie miało inny, specyficzny charakter - był to wieczór wigilijny podczas którego podsumowaliśmy nasz dorobek w mijającym roku i snuliśmy plany na rok następny. W drugiej części spotkania, toczące się dyskusje dotyczyły nie tylko fotografii. Były wspomnienia, opowieści i życzenia świąteczne.